Álláslehetőség

Építőanyag értékesítő, raktárkezelő

Cégünk a Prof. Tető Kft. 25 éve van jelen a Békés megyei építőanyag piacon. Főként tetőfedő anyagok és tetőhöz kapcsolódó egyéb anyagok kereskedelmével foglalkozunk. Célunk a vásárlók, kivitelezők maradéktalan kiszolgálása.
Munkánkat a lelkiismeretesség és igényesség jellemzi. Kis létszámmal, nagy hatékonysággal jó eredményeket kívánunk elérni, vásárlóink és munkatársaink megelégedésére.

Főbb feladatok, munkák:
Kivitelezők, vásárlók fogadása , tájékoztatás az értékesítési folyamatok kezelése, szállító levelek kiállítása , számítógépes program kezelése.
Raktári anyagok átvétele, raktárak rendjének biztosítása, árukiadás, szükség esetén kiszállítás.
Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú középfokú végzettség, építőipari anyagok ismerete. Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés.
Rugalmas alkalmazkodó képesség. B kat. jogosítvány, targoncás vizsga.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Építőiparban szerzett kivitelezői gyakorlat, értékesítésben szerzett gyakorlat, építőipari anyagok ismerete.

Amit kínálunk:
Amennyiben családias hangulatban, jó közösségben szeretne dolgozni szívesen látjuk.
Forgalommal arányos bérezés, negyedéves mozgóbér + cafetéria.

Havi nettó fizetési keret: 160.000 – 200.000 Ft

Jelentkezés módja : emailben az alábbi címen: tetocenter@profteto.hu

Kérem csatolni a fényképes, részletes önéletrajzot.